İnsan Kaynakları Politikamız

BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBU olarak amacımız; her zaman ülke çıkarlarını gözeterek; ülkemize döviz kazandırmak için büyümek, sektörümüzde ürün ve üretim sistemleri ile gelişmek ve ülke insanımıza istihdam sağlamaktır.


Neden BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBU?

  • Genç ve dinamik kadromuz.
  • Hızlı büyüyen yapımız.
  • Sürekli gelişen olanaklarımız.
  • Mutlu ve verimli çalışma ortamı.
  • Evrensel değerlere saygılı bakış açımız.

Stratejik Kariyer ve Yetenek Yönetimi


BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBU’nun başarısının devamı için kendi liderlerimizi kendi organizasyonumuzdan yetiştirdiğimiz, açık bir kariyer stratejisi ile ilerlemekteyiz. Üst düzey pozisyonları ve potansiyel yetenekleri belirlemek ve gerekli yedekleme havuzunu oluşturmak için uygulanan ve her çalışana eşit olanaklar sağlayan bir kariyer planlama süreci yürütülmektedir. Kariyer planlaması, gelecek hedeflerimize ulaşabilmemiz için çalışanlarımızı kendi alanlarında geliştirebileceğimiz devamlılık arz eden bir süreçtir.Eğitim ve Gelişim

Eğitim ve gelişim faaliyetleri BONERA TUTKU METAL ŞİRKETLER GRUBU çalışanlarına yapılan bir yatırım olarak değerlendirilmektedir.
Sürekli gelişim amacı ile planlanan eğitim programları, çalışanlarımızın değişen koşullara uyum sağlayabilmeleri amacı ile her zaman güncel yaklaşımlar dikkate alınarak gerçekleştirilir.
Çalışanlarımızın gelişimine yönelik mesleki eğitimler, liderlik eğitimleri ve kişisel gelişim eğitimleri planlı ve programlı bir şekilde stratejimiz doğrultusunda verilmektedir.
Verilen eğitimler ile amacımız, çalışanların kendilerini geliştirebilmeleri ve böylelikle yüksek performans göstermeleri hedeflenmektedir.


İletişim Bilgileri


BONERA TUTKU METAL MUT. EŞ. PLAS. İÇ VE DIŞ TİC. SAN. SAN. LTD. ŞTİ.
Mersis No : 0179050914700014
Ticaret Sicil No : 7916
Vergi Dairesi : Aslanbey
Vergi Numarası : 1790509147

Merkez Fabrika

Organize Sanayi Bölgesi 19.Cd No:4 onikişubat - Kahramanmaraş / TÜRKİYE
T: +90(344)502 01 82
F: +90(344)502 01 81

Showroom & Ofis

Mahmut Bey Mah. İstoç Toptancılar Sitesi 2414. Sk. Tepe Plaza Kat:9 D:59 Bağcılar - İstanbul / TÜRKİYE
T: +90(212) 438 09 80 - 81